AKSOY Koltuk Sevdalısı Değilim

Batman Belediyesine Kayum Olarak Atanan Ertuğ Şevket AKSOY  Ben Koltuk Sevdalısı Değilim,Sadece Bana Verilen Görevi Layıkıyla  Yerine Getirmeye Çalışıyorum.Belediyeye gelen misafirleri makam koltuğunda değilde yanlarında oturarak ağırlayan Belediye Başkanı Ertuğ Şevket Aksoy  koltuk sevdalısının olmadığını dile getirdi.
 
Radyo Yüksel  ve Objektif Gazetesi olarak Belediye Başkanı Ertuğ Şevket AKSOY ‘u makamında ziyaret ettik.Radyo Yüksel Yöneticisi Yahya ÇİFTÇİ, Yayın Yönetmeni Mert Atalay, Sunucular Şükran Soyvural ve Sibel Elif İnal  Aksoya anlamlı zyarette bulundu.
 
 
Hizmetlerimiz Lütuf Değil Görevimizdir.
 
Kısa zamanda yaptığı hizmetlerden dolayı halkın taktirini kazanan Aksoy yaptığımız hizmetler halkımıza bir lütuf değil yapmamız gereken asli görevimizdir.
 
 Yeni Belediye Otobüsleri Kar Engeline Takıldı.
 
Yeni alınan 26 Belediye otobüsü için yetkili firmaya tren ile gönderilmesi için ödeme de yapıldığı fakat  otobüslerin  karayolları ile gelmesinin otobüsler için bir test olacağını dile getiren firma yetilileri kara yolları ile gelmesinin daha iyi olacağını dile getirdi.
 
 
Belediye Kar Yağışından Etkilenen Hayvanlarıda Unutmadı.
 
Kar yağışı ve soğuk nedeniyle kimsesiz hayvanların yiyecek ve barınma yeri bulmakta zorluk çeken hayvanlar için Belediye Batman’ın birçok yerine hayvan yemi ve su kapları bırakıldı.Köpeklerin barınma  sorunu için kulübe siparişi verildi.
 
Alo Tevşo Pazarı Yenileniyor.
 
Aksoy, Gök Taksi ve Mehtap sineması arasında  bulunan  Batmanın  en eski pazarlarından olan Alo Tevşo  semt pazarı için  yenilik çalışmalarının yapılacağını diele getirdi.
 
Kadın Spor Kompleksi Erkek ve Engelilere de Hizmet  Verecek.
 
Açıldığı günden bu yana  sadece  bayanlara hizmet sunan Kadın Kompleksi  artık sadece bayanlara değil erkek ve engelilere de tahsis edilecek.
 
Aksoy Cuma Günü Saat 16.00’da Radyo Yüksel’in Canlı Yayın Konuğu olacak.
 
Göreve geldiği günden buğüne kadar yaptığı ve buğünden sonra yapacağı önemli projeler hakkında halkı bilgilendirecek olan Aksoy 3 Şubat Cuma günü saat 16.00 da Radyo Yüksel’in canlı yayın konuğu olacak.

Diğer Haberler

SPORA SİYASETİ KARIŞTIRMAYIN

1955 Batman Belediyespor Başkanı Şehmus SINIR, Radyo Yüksel’de yayınlanan, moderatörlüğünü Salih Eroğlu, yorumculuğunu F devamı...

BARAT'TAN “13 ŞUBAT DÜNYA RADYO GÜNܔ MESAJI

BARAT'TAN “13 ŞUBAT DÜNYA RADYO GÜNܔ MESAJI devamı...

EKMEN, EMEKLİLERİN PROMOSYON RAKAMLARI YÜKSELTİLMELİ

EKMEN, EMEKLİLERİN PROMOSYON RAKAMLARI YÜKSELTİLMELİ devamı...

DR. DEMİR "ÖDENEKTEN 53 MİLYON TL KESİNTİ YAPILDI

DR. DEMİR "ÖDENEKTEN 53 MİLYON TL KESİNTİ YAPILDI devamı...

‘’Gençleri Spora Yönlendirmek İstiyoruz’’

Çamlıtepe Spor Kulübü Başkanı Siraç Demir Radyo Yüksel’e Konuk Oldu. devamı...
İstek Hattı :
0488 216 99 99

0505 991 09 99

REKLAM : 0488 215 46 66
Adres:
Meydan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2000 İş Merkezi kat:4 No:405 Merkez/Batman
Telefon : 0488 216 99 99

0505 991 09 99

REKLAM : 0488 215 46 66
E-mail: istek@radyoyuksel.com.tr - radyoyuksel@hotmail.com
İletişim